„Do diabła z tymi aniołami” – kolejna premiera akademii!

Akademia Aktorska Artysta zaprasza na swoją kolejną realizację – autorski spektakl – komedię dla dzieci, młodzieży i dorosłych: 

„Do diabła z tymi aniołami”

Scenariusz: Łukasz Błąd

Reżyseria: Kornel Pieńko

 

„Do diabła z tymi aniołami” to humorystyczna opowieść o uczniach siódmej klasy, zaplątanych w sensacyjną intrygę rywalizujących ze sobą sił dobra i zła. Młodzi bohaterowie zmagają się ze szkolną rzeczywistością w czasach pandemii, z burzliwym dojrzewaniem i z coraz trudniejszymi wyborami. A to idealne warunki, żeby w ich życiu namieszać, co skrzętnie próbują wykorzystać wysłannicy piekieł. W tej sytuacji do roboty musi się wziąć zastęp aniołów stróżów, którzy też mają swoich agentów specjalnych. W obu przypadkach nie są to – łagodnie rzecz ujmując – elitarne oddziały… Kulisy diabelskich i anielskich działań, które widzowie mogę podejrzeć gdzieś na wysokościach oraz w ociekającej smołą czeluści, to pełen zwrotów akcji ciąg zdarzeń i zestaw nadprzyrodzonych postaci żartobliwie łamiących ludzkie wyobrażenia o skrzydlatych rycerzach dobra i rogatych kusicielach… A do tego pojawia się jeszcze spanikowana wychowawczyni, dziwny katecheta, tajemnicza Woźna oraz pan Bożenka…

 

                                                               Terminy spektakli:

25.01.2022 – godz. 17:00 i 19:00 
26.01.2022 – godz. 17:00 i 19:00

Teatr im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie

Na wydarzenie obowiązuje rezerwacja miejsc.
Link do rezerwacji: artysta.zdzislowicz.dev

Koszt biletu to 25 zł. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na rzecz Fundacji Artysta, działającej na rzecz uzdolnionych artystycznie dzieci i młodzieży.

Spektakl przeznaczony jest dla widzów od 10 roku życia.