Witajcie, drodzy Rodzice!

 

Akademia Aktorska Artysta odpowiada na Wasze potrzeby i chce stworzyć przyjazne miejsce dla najmłodszych! 

 

W dzisiejszym przepełnionym bodźcami świecie staramy się zrozumieć nasze dzieci i zapewnić im właściwą przestrzeń do rozwoju. To nie jest łatwe, ale właśnie dlatego powstała Artystyczna Przestrzeń Malucha. Nasza Akademia dąży do stworzenia miejsca, w którym najmłodsi mogą odkrywać, wyrażać siebie i rozwijać swoje umiejętności artystyczne.

 

Chcemy, aby wasze dzieci miały możliwość odkrycia swoich myśli, doświadczenia emocji, zrelaksowania głowy i umysłu oraz rozwijania wyobraźni. Nasza przestrzeń jest miejscem, gdzie maluchy mogą słuchać swojej intuicji, pracować w grupie i spotykać się z rówieśnikami w prawdziwym świecie, aby rozwijać się kreatywnie.

 

Nasi profesjonaliści z dziedzin plastyki, ruchu, muzyki i teatru będą prowadzić zajęcia, zapewniając waszym dzieciom inspirujące i rozwijające doświadczenia artystyczne. To nie tylko okazja do rozwijania swojego wnętrza, ale także do rozmów, działań i eksploracji w komfortowych warunkach.

 

Nasz cykl spotkań obejmuje 4 zajęcia w miesiącu, każde trwające 60 minut, z dodatkowymi 15 minutami na przygotowanie się i spokojne zakończenie zajęć. 

 

Mamy dwie grupy wiekowe: 

 

I GRUPA: dzieci w wieku 5-6 lat – zajęcia od godziny 16:30 do 17:30 

II GRUPA: dzieci w wieku 7-8 lat. – zajęcia od godziny 18:00 do 19:00

Nasze grupy są niewielkie, maksymalnie 8 dzieci, co pozwala na bardziej indywidualne podejście.

Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. 

Co miesiąc skupiamy się na innym motywie przewodnim. 

Nasze zajęcia odbywają się w dwóch językach – polskim i angielskim, co pomaga dzieciom rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne oraz oswajać się z językiem obcym.

 

Zapisać swoje dziecko możecie za pomocą maila: biuro@akademiaartysta.pl

numeru telefonu: 725 273 377 lub poprzez wiadomość na naszym facebooku

 

Aby miejsce było zarezerwowane prosimy też o wpłatę zaliczki w wysokości 50 zł (w razie rezygnacji zaliczka jest zwrotna do tygodnia przed zajęciami) na numer konta – 83 1910 1048 2306 4640 6270 0001.  

 

Miesięczny koszt zajęć wynosi 350 zł. Dla rodzeństwa przewidujemy 10% zniżki.

 

Warto dodać, że nie ma możliwości odrobienia zajęć, ponieważ każde z nich dotyczy innej przestrzeni artystycznej.

 

Zapraszamy Wasze dzieci do Artystycznej Przestrzeni Malucha (ul. Kopernika 1, Rzeszów 35-959, budynek NOT) gdzie mogą się wyciszyć, wsłuchać w swoje wnętrze i odnaleźć swoją twórczą stronę.