Jeśli jesteś osobą zawodowo posługującą się głosem
i czujesz, że twoje wystąpienia nie są takie, jak sobie wyobrażasz: brakuje ci tchu, stres nie pozwala ci mówić, słowa „grzęzną” w ustach, mówisz za cicho lub za głośno, „zacinasz się”, masz wadę wymowy i chcesz się jej pozbyć – zapraszamy na zajęcia logopedyczne prowadzone przez Michała Chołkę
Michał Chołka, aktor, logopeda. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie oraz Podyplomowych Studiów Logopedii na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Specjalizuje się w logopedii artystycznej przeznaczonej dla osób zawodowo posługujących się głosem: dziennikarzy, nauczycieli, księży, wykładowców, szkoleniowców, menadżerów, polityków, aktorów etc. Prowadzi również terapię wad wymowy u dzieci, młodzieży i dorosłych. W swojej pracy łączy dwie dziedziny: aktorstwo i logopedię. Wykorzystując ćwiczenia i techniki aktorskie w zespoleniu z metodami terapii logopedycznej, sprawia, że zajęcia nie są nużące a zamierzone efekty przychodzą znacznie szybciej. Systematyczne ćwiczenia dają możliwość elastycznego posługiwania się głosem i pomagają w kreowaniu wypowiedzi w taki sposób, by lepiej przekazać treść i trafić do odbiorców. Łączą usprawnienie artykulacji, technik mowy i komunikacji z ćwiczeniami oddechowymi, fonacyjnymi oraz emisją głosu.