Wakacje 2023

ZAPRASZAMY MŁODYCH ARTYSTÓW NA NIEZAPOMNIANE LETNIE WARSZTATY AKTORSKIE W AKADEMII AKTORSKIEJ “ARTYSTA”! 🎭🌟

Pragniemy z ogromną radością zaprosić wszystkich młodych artystów i entuzjastów sztuki na wyjątkowe letnie warsztaty aktorskie w naszej Akademii Aktorskiej “Artysta”!

Jeśli kochasz teatr, marzysz o świecie sceny i chcesz rozwijać swoje umiejętności aktorskie, to jest idealna okazja dla Ciebie!

Przygotowaliśmy sześć terminów, by każdy mógł znaleźć dogodny dla siebie:

🎬 V TURNUS: 24 LIPCA – 28 LIPCA

Dzieci w wieku od 8 do 12 lat czeka:

– 7 godzin zajęć dziennie (aktorskich, wokalnych, tanecznych) – godz. 9:00 – 16:00

– ciepły posiłek ze wspólnie ustalonego menu

– wspaniała zabawa i niezapomniane przygody

Młodzież w wieku od 13 do 18 lat będzie miała okazję uczestniczyć w 4-godzinnych zajęciach, od 12:00 do 16:00. Spotkania te będą obejmowały techniki aktorskie, ruchowe i impostacyjne. Wykorzystamy pełną paletę narzędzi, aby rozwinąć Wasze umiejętności sceniczne i rozbudzić kreatywność!

Koszt turnusów dla dzieci to 750 zł
Koszt turnusów dla młodzieży to 500 zł

W każdym terminie prezentujemy unikalny program, dlatego dajemy możliwość zapisu na dwa terminy z rzędu. Co więcej, dla osób, które zdecydują się na tę formę uczestnictwa, przygotowaliśmy specjalną ofertę – aż 10% zniżki!

Wszyscy uczestnicy kursów mogą liczyć na profesjonalną kadrę praktyków sztuki teatralnej i filmowej, którzy z pasją podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ponadto, zapewniamy owoce, przekąski, soki i wodę, abyście zawsze mieli
pełne siły do twórczej pracy.

 

ZGŁOSZENIA

 

Warunkiem udziału w Wakacjach aktorskich 2023, jest przesłanie maila zgłoszeniowego na adres: biuro@akademiaartysta.pl (w tytule: Wakacje aktorskie 2023; w treści: imię, nazwisko, wiek dziecka, nr telefonu kontaktowego i termin wybranego turnusu) oraz wpłata zadatku w wysokości 200 zł na konto bankowe Akademii Aktorskiej Artysta. Pozostałą kwotę
można przelać na konto lub wpłacić osobiście pierwszego dnia trwania zajęć.

nr konta: 83 1910 1048 2306 4640 6270 0001

W tytule przelewu prosimy o wpisanie imienia i nazwiska dziecka oraz wybranego terminu warsztatów. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Aby zapewnić realizację naszego wakacyjnego warsztatu, minimalna liczba uczestników wynosi 5 osób. W przypadku odwołania zajęć ze względu na zbyt małą liczebność grupy gwarantujemy pełny zwrot zadatku.

Poznaj świat teatru i czerp radość z artystycznego wyrażania siebie!

Telefon: 725 273 377