OFERTA

 

Razem z Wami pragniemy przygotowywać profesjonalne spektakle teatralne oraz koncerty musicalowe, jednocześnie pamiętając o dobrej zabawie jaką niesie za sobą śpiew, taniec i aktorstwo. W czasie naszych zajęć przechodzimy przez każdy etap przygotowywanej produkcji: od powstania scenariusza, poprzez przygotowywanie scenografii i kostiumów, do wielkiego finału. Podczas gali premierowej na wielkim ekranie lub na prawdziwej scenie prezentujemy efekt wspólnej pracy. Zajęcia uzupełniane są o dodatkowe warsztaty m.in. dubbingowe, castingowe, charakteryzacji, logopedii, pracy z kamerą. Nasi adepci kształcą się pod okiem profesjonalistów, osób z bogatym dorobkiem artystycznym, czynnie działających w polskim środowisku filmowym i teatralnym. Podczas warsztatów współpracowaliśmy już ze znanymi postaciami sceny artystycznej – Julia Popkiewicz, Joanna Cybińska-Węgrzynowska, Hubert Gotkowski.

Kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych do szkół aktorskich i wokalno-aktorskich

Obejmuje pomoc i przygotowanie w zakresie:
– znalezienia tekstów (wiersz, proza) i pracy interpretacyjnej na nich
– przygotowania teoretycznego, wokalnego, ruchowego, tanecznego
– kształcenia słuchu

Godziny oraz zakres przygotowań ustalane są indywidualnie do możliwości ucznia.

Grupowe warsztaty aktorskie

– według programu dostosowanego indywidualnie do potrzeb klienta
– jednorazowa albo cykliczna forma zajęć,
przeprowadzane w siedzibie Akademii lub
w instytucji zlecającej
– zwieńczenie warsztatów cyklicznych wybraną formą artystyczną (spektakl teatralny lub film pełnometrażowy)

To forma warsztatów prowadzonych dla instytucji edukacji, kultury oraz innych organizacji zainteresowanych współpracą! Program zajęć, liczba godzin, miejsce warsztatów etc. są w pełni dopasowane do potrzeb klienta!

Zajęcia letnie i zimowe

Poza zajęciami regularnymi organizujemy zajęcia w wakacje oraz ferie, na które nie obowiązują castingi. Turnusy warsztatów musicalowych odbywają się w okresach wolnych od zajęć szkolnych (ferie letnie, zimowe). Zajęcia skierowane są do dzieci i młodzieży, prowadzone w małych grupach. Warsztaty zwieńczone są galą premierową w profesjonalnym kinie lub teatrze.